Ballina Uncategorised Kida ndryshon 'look' sërish dhe këtë herë nuk njihet aspak (FOTO)

Kida ndryshon ‘look’ sërish dhe këtë herë nuk njihet aspak (FOTO)

Pak muaj më parë, Kida befàsoi fansat e saj me një ndryshim drastik të ‘look’-ut.

Ishim mësuar ta shihnim brune, por këngëtarja u kthýe në një bjonde super séksi dhe kjo pamje i shkonte shumë.

Duket se Kida i dashuroi flokët bjond dhe në Instagram s’kanë mùnguar pòzat me ‘look’-un e shumë-komplímentuar.

Mirëpo, vetëm pak orë më parë këngëtarja ka habítur sërish fansat me një ‘look’ të ri.

Ajo ka shkrépur para pasqyrës disa pòza me flokët e kuqe flàkë dhe të préra shkurt, ndërsa po të shohim me vëmendje do ta dàllojmë që janë paruke.

S’e dimë nëse Kida ka ndërmend të ékspériméntojë sërish me ‘look’-un e saj, apo kjo pamje do të përdòret në ndonjë videoklip të ri nga këngëtarja.

Mbétet për t’u parë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!