Katër muaj më parë, Kida dhe Mozzik dògjën rrjetin me projektin e tyre të bujshëm të titulluar “PP” (Parànoja & Premtimet).

Në 4 muaj, kënga ka kaluar 46 milion klikime në Youtube dhe vazhdon të pëlqehet edhe sot njësoj, por me siguri e dini që ky projekt ishte menduar fillimisht ‘solo’ nga Kida.

Madje, Kida e kishte përgatitur këngën për ta kënduar vetëm, por në momentin e fundit asaj “i príshet mendja” dhe fton Mozzik në bashkëpunim.Kida dhe Mozzik sjellin 2 këngë në 1 video, rekord klikimesh për "PP" - Tv  Klan

Projekti i tyre i vuri me plot gojën flàkën kësaj vere dhe është ndér projektet më të suksesshme të dyshes.

Por, jeni kuriozë të dëgjoni vetëm versionin e Kidës për “Paranojën”?

Ajo ka ndarë në InstaStory një pjesë të tekstit të saj, i cili nuk është përfshirë në këngën përfùndimtare me Mozzil.

Si po ju pëlqen më shumë “Paranoja”, me apo pa Mozzik brenda saj?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!