Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfòlur në showbizz për shkàk të gjithë ùlje-ngrítjeve që ka kaluar marrédhénia e tyre.

Para pak kohësh mediat shkruan se ata të dy ishin ndàrë, por i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” reperi i hòdhi poshtë të gjithë zërat.

Madje në emisionin “Ftesë në 5” ai tha se nuk është ndàrë kùrrë nga Keisi dhe se për më tepër ata kanë pasur në plàn të bëjnë një dasmë.

“Kùrrë nuk jemi ndàrë. Dasmat na i kanë ndàluar edhe me dash. Patjetër që ka pas plàne por réndësi ka që jemi bashkë më të fòrtë se kùrrë. Nga ékspérienca ime arríta në përfùndimin se është shuuuumë e vështírë që të gjesh një vajzë si Keisi. Unë gjyshin e kam 92 vjeç dhe e pyes një ditë ‘Si është puna e kësaj gruas.’ Dhe më tha ‘Dëgjo. Është fat. Nuk ka përshkrim tjetër’. Dhe unë kam fat shumë të madh”, u shpreh reperi.

Ndërkohë sot ai ka ndàrë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfída kanë kaluar me njëri-tjetrin gjatë lídhjes.

Ai ka publikuar një foto, në të cilën të dy duken si fëmijë për shkàk të një efékti të “Snapchat”.

Reperi shpréhet se ata kanë pasur shumë kundérshtaré dhe njerëz që kanë dashur t’ju bëjnë kéq, por gjithmonë kanë qéndruar të fortë bashkë e sot janë më shumë se partnerë, janë miqtë më të mirë të njëri-tjetrit.

“Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfída kaluam çdo gjë, kaluam njerëz të líg, kundérshtaré por në fùnd këta se dinë që jemi shokë të ngùshtë!”, shkruan Stresi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!