Ditën e sotme Stresi ka ndàrë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfída kanë kaluar me njëri-tjetrin gjatë lídhjes.

Ai ka publikuar një foto, në të cilën të dy duken si fëmijë për shkàk të një efékti të “Snapchat”.

Reperi shpréhet se ata kanë pasur shumë kundérshtarë dhe njerëz që kanë dashur t’ju bëjnë kéq, por gjithmonë kanë qëndruar të fòrtë bashkë e sot janë më shumë se partnerë, janë miqtë më të mirë të njëri-tjetrit.

“Kur u njohëm ishim të vegjël, kalùam sfída kaluam çdo gjë, kaluam njerëz të líg, kundérshtaré por në fùnd këta se dinë që jemi shokë të ngùshtë!”, shkruan Stresi.

E sigurisht nuk mùnd të mùngonte as një reàgim nga ana e Keisit, e cila ka rishpërndàrë në Instastory postimin e reperit duke e shoqëruar me fjalë edhe më të ëmbla.

Nga rinia der në pleqni, sido tvij jeta je me të vërtetë shoku im më i mirë, por edhe familja ime!

Na ngrohën zemrat këto fjalë.

Stresi dhe Keisi kanë qenë gjatë gjithë verës në qendër të vëmendjes, pasi mediat alùduan për një ndàrje të mùndshme mes tyre. Megjithatë, i ftùar në “Shiko kush luan”, Stresi i hòdhi pòshtë të gjitha zërat, duke thënë se janë ende bashkë.

Ai madje tregoi disa ditë pas kësaj interviste se në planet e tyre paska qenë edhe dasma, por për shkàk të pandemisë e kanë lénë për një moment të dytë.

Ndér të tjera, reperi bëri edhe deklàratën më romantike të mundshme duke thënë se është shumë me fat që ka Keisin në krahë dhe se është shumë e vështírë të gjesh një vajzë si ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!