Aktori i mirënjohur i humorit, Julian Deda, ka treguar gjithmonë se është tepër i lídhur me familjen e tij.

Në llogarinë e Julit në Instagram, përveç momenteve nga puna shohim shpesh edhe pòza me familjarët apo dedíkime të shumta për ta.

Lídhja e gjàkut është píka e tij e dòbët dhe këtë e ka treguar edhe sot, teksa i ka uruar ditëlindjen mbesës së tij, Emës.

Aktori ka ndàrë në profilin e tij një foto të vogëlushes lozonjare, të cilës i shpreh urimin më të ëmbël për ditëlindje.

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim.
U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort.”- shkruan Juli krahas fotos.

Çfarë bie në sy është fakti që mbesa e tij ka ngjashmëri të madhe me aktorin dhe duket se e gjithë familja ka trashëguar tiparet e bukura dhe sytë me ngjyrë që i kàrakterízojnë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!