Ballina Uncategorised Gjoksin apo vithet? Gjiko habit me deklaraten e tij për Elita Rudin...

Gjoksin apo vithet? Gjiko habit me deklaraten e tij për Elita Rudin (VIDEO)

Elita Rudi dhe Gjiko kanë qenë të ftuarit e rradhës në rubrikën “After Party”.

Fillimisht ishte Gjiko ai që pyeti Elitën, ndërsa sot është Elita që i bën pyetje reperit.

Ajo i ka drejtuar pyetje pikante të shoqit duke zbùluar më shumë rréth raportit të tyre.Gjiko i nxjerr të fshehtën Elitës në "Shiko Kush Luan": S'e kam dëgjuar  kurrë të lëshojë gazra, i bën fshehtas - Lifestyle

Ajo e ka pyetur se çfarë pëlqen më shumë tek ajo gjòksin apo víthet dhe ai është përgjigjur se pëlqen gjithçka, buzët, sytë dhe çdo tipar.

Gjiko ka treguar gjithashtu se midis takimit dhe puthjes së parë do të zgjidhte takimin e parë, ndërsa ka treguar gjithashtu se Elitën e pëlqen më shumë pa krem dhe vetëm me pak tualet tek sytë.

Elita dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun ata janë bërë prindër të një djali dhe shumë shpejt prítet të bëhen prindër edhe të një vajze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!