Ghetto Geasy i është fùtur préj pak kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mézi présim t’i dëgjojmë.

Kësaj here, reperi po sjell një album ndërsa më herët ka zbùluar edhe njërin prej bashképunimeve, i cili sigurisht do të jetë me Majk!

Ishte Geti ai i cili e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të disa Instastory aty ku i pyet fansat nëse duan që ai ta léshoi ‘bòmbën’ e radhës.

Përveç Getit dhe Majk, pjesë e albumit do të jetë edhe Onat, anëtari tjetër i “Babastars”, ndërsa është bërë e ditur se albumi do të publíkohet gjatë dimrit.

Nuk e dimë nëse postimet e fundit të Ghetto-s në Instagram paràlàjmërojnë albumin, këngën me Majk apo një tjetër këngë solo, por mesazhi ka qenë i qartë!

“Eshtë koha për të uléritur”- shkruan reperi pas fotove ‘të fríkshme’ të një luani dhe një tigri të gjàkosur në fytyrë, pasi kanë zénë prénë.

Jemi të gjithë sy e veshë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!