Ballina Magazina Zbùlohen detaje të tjera rréth dasmës së Fjolla Morinës dhe biznesmenit

Zbùlohen detaje të tjera rréth dasmës së Fjolla Morinës dhe biznesmenit

Me një buqetë gjígante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propòzoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propòzimi, duke zyrtarizuar kështu lídhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fùnd beqarisë.

Ajo dhe Fisniku po martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani.Fjolla i mori burrin, reagon për herë të parë gruaja e biznesmenit: Marsh  atë që… (Zbulohet edhe fotoja e saj) – FaxWeb

Shumë shpejt, këngëtaren do ta shohim nuse me fustanin e bardhë dhe këtë e ka zbùluar ajo vetë në një InstaStory, teksa shfàqet pranë stilistit të njohur.

“Duke gjetur ide për dasmën”- shkruan Fjolla krahas videos duke na bërë kuríozë për datën e cerémonisë së tyre, e cila s’duhet të jetë larg.

“Panorama” ka zbùluar detaje nga planet e dasmës së çiftit, e cila pritet të përfshíjë 300 të ftuar.Fjolla thyen arrestin e shtëpisë për Fisnikun: Dashuri!

Mes tyre do të jenë edhe personazhe të shumtë VIP, politikanë, biznesmenë e këngëtarë.

Bëhet e ditur se cerémonia e dasmës së çiftit do të mbàhet në Prishtinë, mirëpo ende nuk ka një datë dhe vend të saktë. Mbétet të présim për të tjera detaje. Fjolla Morina e lumtur në krahët e biznismenit Fisnik Syla - inFokus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!