Ballina Uncategorised Më shpejt se çmenduam! Ja kur martohen Fjolla Morina dhe Fisniku (FOTO)

Më shpejt se çmenduam! Ja kur martohen Fjolla Morina dhe Fisniku (FOTO)

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propozoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propòzimi, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Prej disa ditësh raportohet se ajo dhe Fisniku po martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani. Shumë shpejt, këngëtaren do ta shohim nuse me fustanin e bardhë dhe këtë e ka zbùluar ajo vetë në një InstaStory, teksa shfàqet pranë një stilistit të njohur. Fjolla dhe Fisniku na prezantuan me anëtarin më të ri të familjes – Juda.al  Sipas asaj që raporton ‘Telegrafi’, mësohet se ata do të kurorézojnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti kanë menduar orgànizimin e dasmës së tyre në Shqipëri, ku Fjolla edhe aktualisht vuàn dënímin e màsës “arrést shtëpie” në Kukës.

Ndryshe nga sa u tha në fillim, cérémonia do të jetë private dhe jo me shumë persona të ftuar.Fjolla Morina konfirmoi lidhjen me biznesmenin, reagon ashpër gruaja e  Fisnik Sylës: Më shkatërroi familjen, marrsh

Megjithatë, këngëtarja është vendosur edhe në qendër të kritíkave, sidomos pasi bashkëshortja e Fisnikut foli publikisht.

Ajo ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrédhénie mori fùnd prej Fjollës.

Disa ditë më parë, këngëtarja ka postuar një foto në Instastory, duke e shoqëruar me një paragraf nga Artan Mullaj, që duket si një kundérpërgjigje ndaj kritíkave.fjolla.morina

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!