Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propozoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propòzimi, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Prej disa ditësh raportohet se ajo dhe Fisniku po martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani. Shumë shpejt, këngëtaren do ta shohim nuse me fustanin e bardhë dhe këtë e ka zbùluar ajo vetë në një InstaStory, teksa shfàqet pranë një stilistit të njohur. Fjolla dhe Fisniku na prezantuan me anëtarin më të ri të familjes – Juda.al  Sipas asaj që raporton ‘Telegrafi’, mësohet se ata do të kurorézojnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti kanë menduar orgànizimin e dasmës së tyre në Shqipëri, ku Fjolla edhe aktualisht vuàn dënímin e màsës “arrést shtëpie” në Kukës.

Ndryshe nga sa u tha në fillim, cérémonia do të jetë private dhe jo me shumë persona të ftuar.Fjolla Morina konfirmoi lidhjen me biznesmenin, reagon ashpër gruaja e  Fisnik Sylës: Më shkatërroi familjen, marrsh

Megjithatë, këngëtarja është vendosur edhe në qendër të kritíkave, sidomos pasi bashkëshortja e Fisnikut foli publikisht.

Ajo ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrédhénie mori fùnd prej Fjollës.

Disa ditë më parë, këngëtarja ka postuar një foto në Instastory, duke e shoqëruar me një paragraf nga Artan Mullaj, që duket si një kundérpërgjigje ndaj kritíkave.fjolla.morina

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!