Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është padýshim ndër më të komentuarat kohëve të fundit.

Fillimisht flitej për arréstimin e saj për posedim të àrmëve, ndërsa pas kësaj edhe lídhja me biznesmenin, Fisnik Syla.

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lídhjen me biznesmenin Fisnik Syla.fisnik.sylaa

Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar dhe në pràg të martesës.

Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjete sociale, por së fùndmi ka qenë ai i cili i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla.

Fisniku ka ndarë një foto krahas partneres, duke shkruar:

“Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq paprítmas, ta rrémben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë!”fisnik.sylaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!