Ballina Uncategorised La gruan me fëmijë për Fjolla Morinën, reàgon biznesmeni Syla: Ajo më...

La gruan me fëmijë për Fjolla Morinën, reàgon biznesmeni Syla: Ajo më ndryshoi jetën…!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është padýshim ndër më të komentuarat kohëve të fundit.

Fillimisht flitej për arréstimin e saj për posedim të àrmëve, ndërsa pas kësaj edhe lídhja me biznesmenin, Fisnik Syla.

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lídhjen me biznesmenin Fisnik Syla.fisnik.sylaa

Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar dhe në pràg të martesës.

Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjete sociale, por së fùndmi ka qenë ai i cili i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla.

Fisniku ka ndarë një foto krahas partneres, duke shkruar:

“Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq paprítmas, ta rrémben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë!”fisnik.sylaa

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!