Fisnik Syla dhe Fjolla Morina kanë qenë në qendër të mediave kohët e fundit pas zyrtarizimit të marrédhénies së tyre.

Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arrestuan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve.

Pak javë më parë, “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve të Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realízuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lídhjen.

Po e njëjta media shkruante se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrédhénie mori fùnd prej Fjollës.

“Atyre që deshten shkatérrimín e familjes màrrshin nga jeta atë që e meritojnë”.

Kjo shkàktoi reàgime të shumta në rrjet dhe krítíkat ndaj këngëtares nuk mùnguan.

Më në fund ka ardhur edhe reàgimi i Fisnikut, i cili me anë të një statusi në Instastory ka mohùar zërat që po qarkùllojnë në rrjet.

Ai thotë se martesa e tij ka përfùnduar para njohjes me Fjollën, teksa e mbýll duke thënë se është shumë i lumtur me jetën e tij, duke konfirmuar lajmet se ai dhe Fjolla shumë shpejt do të martohen.

“Ish-martesa ime mori fùnd kohë më parë, para se Fjolla të bënte pjesë në jetën time. Fatkéqësisht lajmet e kòta janë vetëm fjalë të kòta. Ata bile nxòrën edhe dy fëmijët e mi në foto, nëpër faqe të ndryshme. Do të vije koha kur këta gazetarë jo-profesionistë do të ndíqen penàlisht për këto vepra të padrejta.”- shkruan ndër të tjera ai.

foto galeri

Në media raportohet se ata do të kùrorézojnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti kanë menduar orgànizímin e dasmës së tyre në Shqipëri, ku Fjolla edhe aktùalisht vùan dënímin e màsës “arrést shtëpie” në Kukës.

Ndryshe nga sa u tha në fillim, cerémonia do të jetë prívate dhe jo me shumë persona të ftùar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!