Ballina Magazina Fifi ndryshon 'look' dhe na mahniti të gjithëve me pamjen e re!...

Fifi ndryshon ‘look’ dhe na mahniti të gjithëve me pamjen e re! (FOTO)

Fifi duket se do vijë me një surprízë mbrëmjen e sotme në “Shiko kush Luan”. Bëhet fjalë pikërisht për ‘look’-un e saj.

Këtë herë këngëtarja ka ndryshuar sërish ngjyrën e flokëve duke u shfàqur me flokë ngjyrë çokollatë.

Këtë ndryshim të saj e kemi parë në promon e emisionit që është publikuar në rrjetet sociale nga Luana, teksa duhet ta pranojmë se Fifi duket tjetër njeri.

Nuk mund të themi me siguri nëse këtë ‘look’ ajo do e mbàjë edhe në vijim apo ka qenë thjeshtë një ndryshim i vogël enkas për këtë puntatë të emisionit, por gjithsesi asaj i shkojnë shumë flokët kështu.

Këngëtarja njihet për ekspérimentímet e shpeshta që bën me ‘look’-un e disa kohë më parë ajo i bëri flokët pink, si asnjëherë tjetër.

Ndërkohë, shumë shpejt autorja e hitit “Gajle” pritet të vijë në bashkëpunim me reperin e mirënjohur Bardhi.

Edhe ai do jetë pjesë e emisionit, ku do na zbùlojnë detaje të tjera rreth këngës mbrëmjen e sotme.

Më herët ajo solli super bashképunimin me Ermal Fejzullahu që është prítur shumë mirë nga fansat, kurse Bardhi bëri namin me këngën e tij “Betohemi”.fifi.official.fr

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!