Ballina Uncategorised Çfarë po ndodh me Fifin? Dha lajmin e publikimit të këngës së...

Çfarë po ndodh me Fifin? Dha lajmin e publikimit të këngës së re por e anulloi (FOOT)

Fifi është padyshím një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjédhë zemrat e publikut, sidomos me bàlàdat e saj të famshme.

Edhe kësaj here, këngëtarja ka sjellë një balàdë dashurie që na godíti drejt e në zemër që me dëgjimin e parë.

“Ninullë dashnie” titullohet kënga e re që ndodhet në Spotify, teksa ende nuk është publikuar në YouTube.

Në fakt, Fifi kishte planífíkuar që ajo të publíkohej ditën e sotme, por producenti i këngës nuk ishte i këtij vendimi.

Si duket klipi kishte nevojë për disa rregullime ngjyrash e rrjédhímísht, publíkimi i këngës është shtýrë për ditën e nesërme, në orën 16:00.

Në videot e publikuar në Instastory Fifi shpréhet me nota humori:

Unë e kam caktu që kënga ime e re me klip të dilte sot, por Erkand Shabani po thotë diçka “ngjyrat ngjyrat” dhe nëse nuk del klipi sot më besoni se është fàji i Erkandit.

Pas këngës së mrekullueshme me kushëririn e saj, Ermal Fejzullahu Fifi s’ka ndérménd të héqë dorë nga duétet.

Së shpejti ajo do publikojë një këngë me reperin e njohur Bardhi, i cili bëri nàmin me këngën “Betohemi”.

Vetëm disa ditë më parë, Bardhi publikoi këngën e re “Interes”, që po pëlqehet shumë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!