Në shtator të këtij viti, pa prítur e pa lajmëruar, Fero u zhdùk nga rrjetet sociale duke meràkosur fansat e tij.

Ai çaktívízoi llogarinë e tij në Instagram dhe të gjithë u bënë kuríozë të mësonin ç’po kurdíste Fero.

Siç zbùloi “Prive”, gjatë kësaj kohe reperi ka qëndruar më shumë në studion e tij “Gàng Gàng Entertainment” ku po punon në albumin e tij të dytë e po ashtu për artistët e tjerë.

Ai po plànifikon të rikthéhet fuqíshëm në muzikë me projekte të reja, të cilat fansat mézi i présin.

Madje, të njëjtat burime zbùlojnë tashmë edhe emrin e albumit të ri të Feros, i cili do të titullohet “Goat”.

Ky album pritet të jetë një ndér më të suksésshmit dhe do të përfshíjë bashképunime me reperë të njohur, ku përmendim edhe Capital Bra apo Strésin.

Mbrëmjen e sotme, Fero është “rikthýer” në Instagram pas një mùngese të gjatë.

Në fakt, ai nuk ka aktívizuar llogarinë e tij por është shfàqur në një video në InstaStory-n e Arbenitës.

Si dy zogj të dashuruar, ata kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke u përkédhélur, pa treguar se në ç’vend ndodhen.

“Babyyyy”- është shkrimi me të cilin Arbenita ka shoqëruar videon me partnerin ende “të zhdùkur” nga rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!