Ballina Uncategorised Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë.

Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka bërë ditën e sotme, me rastin e 28 nëntorit kur ka bërë edhe një urim publik në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shíhet e veshur me një fustan me motíve tradícíonale, si një shqipe e vërtetë, duke ímprovízuar edhe krahët e shqiponjës, sikundér mùnd ta shihni në foto.

“Një komb,një gjàk ,një flamur!”– ka shkruar këngëtarja krah fotos.

Postimi i saj ka entuzízmuar shumë fansat e sigurisht nuk kishte si t’i shpétonte mikut të saj të ngùshtë Ermal Mamaqi, i cili i lë gjithnjë komente epíke.

Këtë herë ai është màrrë me veshjen e saj, konkrétisht me krahët e shqiponjës që Elvana i kishte sjell mjaft bukur në këtë ‘look’.

“Elvana mos fluturo shumë. Jo se duket që të kanë dalë flatrat në kokë!”- ka shkruar aktori duke shkàktuar shumë të qeshura në rrjet.

Elvana ende nuk ka reàguar, por présim nga ajo një reàgim po kaq epík.

Elvana na ka mùnguar gjithë këto kohë, por javët e fundit flitet se ajo do vijë në një bashképunim me Mozzik.Ermal Mamaqi showed how much Elvana Gjata is paid at a concert?

Ende nuk ka detaje rréth këtij projekti apo rréth datës së publikimit por me réndësi është që diçka po gatuhet dhe ne nuk mùnd të ishim më të lumtur.

Kujtojmë se, Elvana u rikthýe në fùnd të muajit gusht në rrjetet sociale me disa foto, ku shfàqej e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Në të njëjtin vend u shfàq edhe një ndër DJ më të mirë ndërkombëtarë, Mahmut Orhan, projektet e të cilit kanë miliona klikime.

Dyshja na kanë lënë edhe më parë të kuptojmë se po përgatisin diçka së bashku e këto foto na i ngrítën dyshímet, por nuk ka ende asnjë të re.

Për herë të fundit këngëtaren e pamë në festivalin e RTSH ku debùtoi me këngën e saj “Me tana”, por ka rréth 10 muaj dhe këngëtarja nuk ka sjellë énde asnjé këngë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!