Ballina Uncategorised Me kë e ka? Enca sapo thùmboi të gjithë kolegët

Me kë e ka? Enca sapo thùmboi të gjithë kolegët

Këto ditë, këngëtarja Enca Haxhia ka qenë më shumë aktive se zakonisht në rrjete sociale, teksa po prét të rikuperohet plotësisht nga opéracíoni në këmbë.

Ditët e “kàràntínës” në shtëpi për shkàk të ndërhýrjes e kanë ndihmuar Encën të rifitojë enérgjitë e duhura dhe shumë shpejt présim të tjera hite nga këngëtarja, për të cilat ka punuar këto ditë.

Gjithçka që ajo bën në rrjete sociale ndíqet nga një numër i madh njerëzish, mirëpo jo të gjithë reàgojnë apo pëlqejnë postimet e saj.enca

Duke përfshírë këtu kolegët dhe jo vetëm, Enca sapo u hòdhi një thùmb të gjithëve me postimin e fundit në InstaStory.

“Njerëzit që të ndjekin por s’të bëjnë kurrë like, ta shpífin! Ups, e thashë!”- shkruan ajo pa dhënë më tepër detaje.

Me kë ta ketë vallë këngëtarja këtë thùmb?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!