Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, Elvana Gjata prej disa kohësh nuk është shfàqur më në publik.

Ajo nuk ka publikuar asnjë këngë dhe postimet në rrjetet e saj socíale janë shumë të pakta, duke bërë një tërhéqje të madhe nga fansat dhe ndjékësit e saj.

Së fùndmi këngëtarja ka publikuar në Instastory dy foto, ku tregojnë momentin kur babai i saj i dhùron lule.

Tek fotoja e parë ajo shkruan “vajza e babit” ndërsa tek fotoja e dytë shkruan “lulet me të bukura m’i jep ti”.

Edhe në një postim të mëparshëm, Gjata tregoi se këto kohë ka zgjédhur të qëndrojë më shumë pranë prindërve të saj duke shëtitur dhe biseduar me ta.

Kujtojmë se përkohësisht Elvana ka zgjédhur të mos sjellë asnjë projekt të ri muzikor, duke i lënë kështu fansat në prítje prej disa muajsh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!