Ballina Magazina Elita Rudi ndan me ne një video të Zërit dhe na e...

Elita Rudi ndan me ne një video të Zërit dhe na e zbukuroi mbrëmjen (VIDEO)

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndér çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët komentohen shpesh në media e rrjete sociale.

Ata s’e kanë aspàk pròblem të ndàjnë me ndjékësit thuajse çdo detaj të jetës së tyre të përditshme, ndàj fansat i “adhùrojnë” për thjeshtësinë dhe ngròhtësinë që çifti u fal.KJO FOTO DO T'JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju  (FOTO) – AlpeGossip

Shumë shpejt, i vogli i shtëpisë së tyre, Zëri, do të bëhet me motër pasi Elita është në prítje të émbël të fëmijës së dytë.

Megjithatë, Zëri vazhdon të mbétet lezeti i familjes pas të cilit janë të gjithë të dhénë.

Dedíkímet e Elitës për të birin janë nga më të ëmblat, siç është edhe ky i fundit.Elita Rudi dhe Zëri kombinohen në veshje, nënë e bir krejt firmato

“Melodia më e bukur e jetës”- shkruan moderatorja krahas videos së Zërit duke kënduar, i cili na kënaqi shpirtin sot!

Duket se muzíka po kthéhet në pasíonin e vogëlushit të cilin pse jo, në të ardhmen mùnd ta shohim në hapat e babit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!