Ballina Uncategorised Bebi e gjùan në bark, kjo video e Elita Rudit na e...

Bebi e gjùan në bark, kjo video e Elita Rudit na e zbukuroj ditën

Në muajin shtator, çifti i njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko zbùluan se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Dyshja e njohur publikoi një video në rrjete sociale, përmes së cilës dhanë lajmin e bukur dhe zbuluan gjininë e fëmijës njëkohësisht.

Shtatzënia e dytë e Elitës erdhi e paprítur për publikun, sepse vetëm 1 vit më parë ata u bënë prindër të një djali.elita.rudi

Në fakt ky fëmijë i dytë nuk ka qenë i planífíkuar për çiftin, por mjàft i dëshiruar.

Mëngjesin e sotëm, Elita na ka kënaqur sytë me një video super të ëmbël të bebushes që gjùan barkun e saj, gjést që e émocíonon pafund moderatoren.

“Të ndjésh gjùajtjet e bebit tënd është pjesa më e mirë e shtatzënisë.”- shkruan Elita krahas videos që na e zbùkuroi ditën

.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!