Ballina Magazina I dha fund beqarisë, Eliona Pitarka në prítje të ëmbël? (FOTO)

I dha fund beqarisë, Eliona Pitarka në prítje të ëmbël? (FOTO)

Aktorja Eliona Pitarka, po përgatitet t’i japë fund beqarisë, dy vite pasi deklaroi për herë të parë se ishte në një marrédhénie seríoze me një djalë të panjohur në publik.

Eliona po planifíkon cerémoninë e dasmës prívate dhe këtë vendím e ka marrë pasi ajo është shtatzëne dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Eliona Pitarka i tha “Po” propòzimit për martesë nga i dashuri místeríoz në fillim të muajit tetor.

“Përgjithmonë ne, përgjithmonë po. Ai më propòzoi,”- shkroi Eliona Pitarka, teksa ndau me ndjékësit lajmin e bukur, nëpërmjet një fotoje të postuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku zgjàti dorën për të treguar unazën në gisht. Duke u nisur nga fotot e saj në Instagram, duken qartë ndryshimet në trupin e saj. Duke parë këto ndryshime ndjekësit po aludojnë se aktorja është shtatzënë.

Komentues të ndryshëm i urojnë shtatzëni të mbare madje ka edhe nga ata që thonë se aktorja është në prítje të një vajze.

“Shtatzëni të mbarë, zemër!”- shkroi një prej tyre. Ndërsa një tjetër komentoi: “Të ka dhënë nur shtatzënia”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!