Einxhel Shkira zëvëndësoi Bora Zemanin, që u shfaq e para në ekran përkrah vëllezërve Veshaj, Romeo e Donald.

Në fakt Einxhel erdhi në një format ndryshe me ta, por rrugëtimi në “Binjakët Show” nuk ishte shumë i gjatë për moderatoren e njohur.

Moderatorja séxy është làrguar nga “Binjakët Show”, vetëm pas dy puntatash.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo përmes një statusi në ‘Instagram’ ku tregon se nuk do të jetë më pjesë e këtij show për motive të ndryshme, ndërsa njofton se shumë shpejt do ta shohim me një projekt të ri, të cilin mézi prét ta ndàjë me fansat e saj.

“Për arsye të ndryshme duke nisur nga sonte nuk do të jem më pjesë e showt Binjakët. Zoti ka një arsye për gjithçka kështu që ne duhet ti besojmë udhëtimit që ka plànifíkuar për ne. Një projekt I ri është rrugës, mezí po prés ta ndàj me ju, ju dua”

Einxhel u shfaq së bashku me binjakët, në ekranin e “Vizion plus”, por duket se rrugëtimi i saj në këtë shfàqje nuk zgjàti shumë dhe tashmë ajo është duke u bërë gati për të tjera projekte që prítet ti zbùlojë së shpejti.

Ndërkohë sezonin e kaluar Einxhel u làrgua nga emisioni “E diell” në Top Channel dhe u pérfol për një débat me pròduksíonin.

Nuk e dimë ende se çfarë po përgatit moderatorja, por ne do të jemi në prítje që ta shohim sërish në ekran.Krejt papritur, Einxhel Shkira largohet nga moderimi i emisionit “Binjakët” – FLASH

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!