Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan me një bebush i cili ka ndryshuar përgjithmonë jetët e tyre.

Arbana lindi një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pàgëzoi me emrin super të veçantë, Diell.

Portretin e të voglit s’e kemi parë, por në rrjete sociale s’kanë mùnguar momentet e ëmbla me të.

Sot, babi Eduarti ka dalë të shijojë të dielën me të birin, të cilin e ka nxjérrë shëtitje.

Në InstaStory ai ka ndàrë një foto me të voglin në kàrrocë, të cilit ende s’ia ka treguar portretin.

Ditën e djeshme, në shtëpinë e tyre u festua Halloween-i dhe Arbana na shkríu së qeshuri me kostumin e “fríkshëm” që kishte zgjédhur për Eduartin.  Lindi Dielli”, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër (Foto)

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!