Ballina Magazina Donaldi flet për herë të parë publikisht në lidhje me Bora Zemanin

Donaldi flet për herë të parë publikisht në lidhje me Bora Zemanin

Kur kishte muaj që flitej për një ndàrje të mùndshme të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë ‘Iconstyle’ pas një vézhgimi të vogël vuri re se ata janë bashkë.

Nga rrjetet sociale kuptuam se çifti ka qenë bashkë në jug të vendit.

Donaldi ka publikuar një foto nga Dhërmiu në datë 20 shtator dhe dy ditë më vonë më 22 shtator është Bora ajo që ka ndàrë me ndjékësit në rrjetet sociale një foto ku shihet nga i njëjti vend.Merr fund dashuria? Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes,  'zhdukin' njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe fshijnë fotot – Dosja AL

Po ashtu, postimet e tyre që nxjérrin zbùluar véndndòdhjen e përbashkët kanë vijuar përkatësisht më datë 27 shtator dhe 25 shtator.

Madje, burime të sigurta treguan më herët faktin që Donaldi ka pranuar në “Shiko Kush Luan” se është në një lídhje me Borën.

Gjatë puntatës së fundit të emisionit të Luanës, aktori ka konfirmuar këto zëra gjatë njërës prej lojërave në studio.Bora Zemani dhe Donald Veshaj e çojnë lidhjen e - Syri | Lajmi i fundit

Sipas lojës, personi që nuk e kàpte këpucën duhet t’i përgjigjej pyetjes “Cili është emri i partnerit/es aktuale, apo ish-it të fundit?”

Përballë Donaldit u vendos Kejvina e cila arriti ta kàpë më parë këpucën, duke e detyruar aktorin të përgjigjet.

Megjithëse nuk e tha me zë të lartë, Donaldi lëvizi buzët duke thënë emrin e Borës dhe duke konfirmuar kështu njëherë e mirë se ata janë bashkë.Vdes për Borën … Jonidën e dua”- Donaldo dhe Romeo Veshaj flasin për  lidhjet e dashurisë: Ti vini anash | Kavaja Info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!