Teksa një natë më parë u trànsmetua premiera e spéktaklit “Love Story” në TV Klan, dating show i parë i këtij formati në Shqipëri, një tjetër program i përditshëm do t’ju njohë me të pathénat dhe prapàskénat e këtij rrugëtimi për të gjetur dashurinë ‘LIVE’.

“Daily Love Story”, një program me autorësinë e Ilda Lumanit do të nisë sot me një transmetim 30 minutësh në kanalin e Youtube të TV Klan, ku do të tregohet gjithçka që nuk shfàqet në spéktakél.

Nën drejtimin e gazetares Xhesi Muçaj, “Daily Love Story” do sjellë për publikun intervista ékskluzíve, diskutíme dhe pràpaskéna, të cilat do të përbëjnë thélbin e këtij mini-show, që ka si qéllim të zbùlojë më mirë karàkteret e këtij formati.Love Story - Tv Klan

Publiku do të ketë mùndësi të ndjékë programin “Daily Love Story”, nga e marta në të premte në orën 18:20, në kanalin e YouTube të TV Klan.

Spektakli “Love Story”, nën drejtimin e Alketa Vejsiut, regjinë e Vera Grabockës dhe me autore gazetaren Ilda Lumani, është dating show i parë televiziv që sjell një romancë ‘LIVE’ mes Saimirit, protàgonistit të këtij formati, me një kast të mrekullueshëm vajzash të përzgjédhura nga produksioni, të cilat do të elímínohen javë pas jave.

Pas mbýlljes së sondazhit, 3 vajzat më të votuara që publiku ka kërkuar të dalin në takimin e radhës me Saimirin, ishin Vivien Thano, Keida Topi dhe Suela Karaj. Por do të jetë Saimiri që do të véndosë nëse do të màrrë parasysh dëshirën e publikut për të dalë me 3 bukuroshet në takim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!