Capital T është në qendër të vëmendjes së mediave sa herë që flitet për jetën e tij personale. Së fundmi këngëtari ka ndàrë në rrjete sociale një foto që me siguri ka thýer zemrat e shumë vajzave.

Capital T ka publikuar në Instagram një imazh të tij, në të cilin shíhet i shtrírë në préhrin e një vajze. Kësaj të fundit nuk ja ka zbùluar portretin, sepse ajo e ka mbùluar gjithë fytyrën me flokë.

“Më pëlqen mënyra si jetoj”, ka shkruar Capital T dhe kaq ka mjàftuar që fansat të vérshojnë në komente.

Ndërkohë i ftuar disa javë më parë në spéktaklin “Shiko kush luan” reperi bëri një deklàratë të fòrtë dashurie duke u shpréhur për të dashurën e zemrës “të dua shumë”.

Fansat kanë vérshuar në komente, disa duke alùduar rreth vajzës místeríoz, e të tjerë nuk i kanë kursyer krítíkat. Por, nga ana tjetër as reperi i mirënjohur nuk ka përtuar tu përgjigjet.

Kështu, disa fanse shkruajnë se janë lòdhur nga ‘lojërat’ e tij, të cilat i cilësojnë si mënyra për të tërhéqur vëmendje.

Padýshim Capo i ka mòhuar këto, duke u shpréhur se thjesht ka postuar një foto.truekapo

“Vetëm për vëmendje i bën këto foto? U lòdhëm duke parë ‘fàke’ kudo. S’duhet tek ti!”– shkruan një komentuese, të cilës autori i hitit ‘Akull’ i është përgjigjur: “Ç’ka ka ‘fàke’ këtu?”

Teksa komentuesja tjetër shkruan: “U lòdhëm nga dràmat e tua me gocat! Mos u bëni budàllenj!”. Ndërsa përgjigja për të ishte: “A mùndem unë thjesht të postoj një foto? Shiko mirë se kush po bën dràma.”

Pas këtij komenti ju do mendoni se Capital T sapo pohoi faktin se ndodhet në një lídhje sepse kërkon të postoj foto, ku nuk ka asgjë të kéqe, përveç fshéhjes së indentitetit. Por, jo.

Nuk e ka fjalën për këtë. Kur një komentues e pyet që të tregojë se me kë është në lídhje, artisti nga Kosova shkruan: “Kush tha se jam në lídhje?”

Nuk dimë se kush ndodhet në foton në fjalë, por kjo nuk është hera e parë që Capital T bën të tilla postime, ndàj fansat thonë se janë të lòdhur.

Kështu, bëri edhe para publikimit të këngës “Je t’aime”, kur postoi një foto nga Parisi me modelen, protàgoniste në klip.

Edhe në 2018 bëri shumë zhurmë kur u shfàq në helikopter përdore, teksa në dorën e tij dukeshin disa shénja buzëkuqi që të bënin të mendoje se ajo i ka dhuruar atij disa puthje.

Por, më pas rezùltoi se bëhet fjalë për një Miss nga Mali i Zi e cila quhet Marija Kolinovic dhe po ashtu ishte protàgoniste e klipit të tij.

E jo më larg se këtë verë, ai u shfàq krah Adrola Dushit, duke ndézur rrjétin e kur të gjithë alùduan për një lidhje të mùndshme, ata u shfaqën bashkë në këngën “C’est la vie”.

Pavàrësisht se ata i kanë mòhuar zërat se janë në një lídhje, burime eksklùzive kanë bërë me dije se dyshja po përjétojnë një romancë të bukur prej kohësh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!