Çfarë mund t’i bashkoj Era Istrefin me Bora Zemanin? Asgjë, veçse janë të dyja të njohura, por këtë herë i ka bërë bashkë një fund i njëjtë.

Dy vajzat kanë veshur të njëjtën veshje së fundmi dhe sigurisht që kjo nuk ju ka shpëtuar syrit detajist të fansave të tyre.

Para disa ditësh Bora u shfàq e veshur me një fund blu të shkurtër me detaje lulesh të qëndisura në emisionin që ajo drejton, “Përputhen”.

Ndërkohë me po të njëjtin fùnd është parë edhe Era mbrëmjen e djeshme gjatë darkës me motrën e saj të madhe, Nora Istrefi.

Madje të dyja e kanë kombinuar fundin me një golf të zi në pjesën e sipërme, sikur ta kishin bërë me fjalë me njëra-tjetrën.

Se sa ka kushtuar fundi nuk e dimë, por mùnd të themi që tek të dyja vajzat duket shumë bukur.

Kujtojmë se Bora këto kohë ka qenë e angàzhuar me spektaklin e njohur që transmetohet në Top Channel dhe se para disa ditësh pranoi publíkisht lídhjen me Donaldin në një intervistë shumë të ëmbël para tij.

Ndërsa Era Istrefi mori rezidencën në Britaninë e Madhe, ndërkohë për sa i përket projekteve muzikore ka qenë mjàft e qetë këto kohë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!