Bes Kallaku vendosi para 3 vitesh të làrgohej përfundimisht nga “Portokallia’-a, pas një pune disavjeçare ne spektaklin e humorit.

Ai nisi një rrugëtim të ri në “Be Caffee” me Erion Isian dhe Olsi Bylykun, mirëpo ky projekt mes tre aktorëve nuk zgjati shumë.

Sot ata vazhdojnë rrugën të ndàrë nga njëri-tjetri, por “Portokalli”-a mbétet një nga ékspériéncat më të bukura për ta.Ja sa paguhet Besi, Erioni dhe Olsi në 'Be Coffee'

Të gjithë kanë kujtime të vyera nga spektakli i humorit dhe së fundmi Salsano Rrapi ka ndàrë një nga momentet më epíke me Bes Kallakun.

Salsano ka publikuar në Instagram një video gjatë prapaskénave, ku shihet përkrah Besit dhe aktorëve të tjerë duke performuar e kërcyer. Në një moment Salsano përplàset me Besin dhe ky i fundit rrézohet përtokë.

Ky çast ka shkàktuar shumë të qeshura tek të gjithë, por Salsano ka treguar se aty Besi e mori “inat”.Portokalli, 2 Tetor 2011 - Salsano Rrapi (Biseda telefonike me Hysniun) -  YouTube

“Ky ishte rasti që më mori inat Bes Kallaku mua, more Gaz Paja”, ka shkruar Salsano përkrah videos.

Menjëherë pas postimit kanë nisur komentet nga kolegë të tjerë të tyre, që shprehen se nuk është ndonjë çudí që Bes Kallaku të aksídentohet në skénë.

Ka pasur raste që ai është rrézuar edhe para publikut, diçka që është mëse normale për aq kohë sa shfàqjet mbàhen live .

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!