Ballina Magazina 'Katunar Style'! Pamje brenda festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut (VIDEO)

‘Katunar Style’! Pamje brenda festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut (VIDEO)

Nuk kishte si të mos orgànízonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit Bes Kallaku.

Ndërkohë, kjo ditë specíale për Besin nuk mùnd të kalonte pa një festë ashtu siç e do tradita.

Ai ka orgànízuar një festë të veçantë, ku të pranishëm janë familjarë, miq dhe kolegët më të ngùshtë të tij.

Disa foto që kanë qarkùlluar në rrjete sociale, tregojnë ambíentin nuk mùnd të mùngonte aroma e fshatit.

Sikundér ai nuk e ka mòhuar asnjéherë faktin se është rritur në Bubq, edhe kjo festë duket sikur ishte orgànízuar atje dhe kishte të gjitha motívet nga jeta në fshat.

Në një foto ai ka pòzuar me Xhensilën dhe Ajkën dhe të tre janë pérshtàtur në ‘look’ me fabulën e festës.

Aktori i njohur ka mbàjtur edhe një fjalim shumë të ngrohtë së bashku me Ajkën.

Ai ka falenderuar të gjithë miqtë dhe nuk ka hàrruar të pérmend edhe Bubqin:

“Pas 35 vitesh jetë i jam bòrxhli Zotit, dhe mbí të gjitha katunit Bubq që m’boni katunarin më të famshëm dhe e bëra katundin më të famshëm.”, thotë Besi.

Presidenti Ilir Meta është bërë pjesë e festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut mbrëmjen e sotme.

Ai ka ndàrë një foto nga festa të cilën aktori i humorit ka zgjedhur ta festojë në një mënyrë origjinale.

“Edhe 100 pranvera për Bes Kallakun”, shkruan Meta krah fotove.

Më herët ditën e sotme, Xhensila i ka bërë një super urim që na préku zemrat e të gjithëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!