Edhe pak ditë kanë mbétur nga publikimi i super bashképunimit mes Fifit dhe Bardhit.

Sikundër na bënë me dije në “Shiko kush luan”, kënga ka përfùnduar dhe do publikohet në dhjetor ndonëse ende nuk ka një datë publikimi.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme Fifi ka ndàrë me ndjékësit në Instastory disa sékuénca nga klipi dhe kënga dhe mjàftuan vetém pak sekonda për të kuptuar se po vjen një super perlë.

Pak ditë më parë, Fifi publikoi “Ninullë dashnie” në Spotify , teksa ende nuk është publikuar në You Tube, por me siguri do të kthéhet në të preferuarën tonë.

Ndërkohë në fillim të vjeshtës solli një tjetër bashképunim. Këtë herë ajo bashkoi fòrcat me kushëririn e saj Ermal Fejzullahu për të sjell super këngën “Përjetësi”.Fifi dhe Bardhi në dhjetor publikojnë bashkëpunimin e tyre - Telegrafi

Videoklipi i kësaj kënge ka një histori tepër intéresante të një çifti të dashuruar dhe menjéherë pas publikimit, kënga ka màrrë miliona klikime në Youtube.

Kurse Bardhi ka bërë namin me këngën e tij “Betohemi” që u kthýe menjëherë në hit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!