Ballina Uncategorised Arjan Çani hap 'Tik-Tok' dhe na shkríu së qeshur me videot e...

Arjan Çani hap ‘Tik-Tok’ dhe na shkríu së qeshur me videot e tij

Rrjetit social më të famshëm të momentit, “Tik Tok”, i është bashkuar së fundmi edhe një gazetari i njohur.

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”.

Ai ka hapur një adresë me kërkesën e së bijës, Joanës, siç gazetari tregon:

“Unë s’marr vesh nga rrjetet sociale dhe Joana sapo më tha duhet të bësh një video ta hédhësh në TikTok se ke vetëm 5 abonentë”.

Teksa Çani filmon veten duke folur, e bija shkríhet së qeshuri me të dhe batutat e tij.

Në një tjetër video, Ariani dhe Joana bisedojnë për emrin që do t’i vendosin qenit, ndërsa të qeshurat e vajzës nuk pushojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!