Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga më të veçàntat.

Ata janë përfolur shumë herë për ndàrje, e po aq herë kanë déshmuar se janë të lindur për njëri-tjetrin.Arbenita dhe Fero kapen mat së bashku në aeroport | Gazeta Lajm

Dyshja kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie e madje lídhjen e tyre e kanë çùar në një nivel tjetër.

Prive ka mësuar nga burime shumë të sigurta pranë çiftit se ata kanë kùrorëzùar dashurinë e tyre.Ride or die | Cute couples goals, Cute instagram pictures, Cute couples

Fero dhe Arbenita i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rréth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre.

Dyshja nuk kanë lénë asnjé shénjë për të dýshuar në lídhje me këtë gjë, sepse siç duket gjërat e réndésishme në jetë duan t’i jetojnë në prívatësi të plotë.

Vetëm disa muaj më parë, Fero dhe Arbenita u përfolën për ndàrje, por më pas i hòdhën pòshtë vetë fjalët përmes postimeve romantike.  Pin by Bushra.M on Albaninan Celebrities | Couples vibe, Cute couples, Cute  couples goals

Fero ka treguar më herët se është njohur me Arbenitën në rrjete sociale, ai i ka shkruar dhe më pas janë takuar në Shkup për herë të parë.

Ndryshe nga femrat e tjera, reperi ka rréfyer Arbenita e ka bërë menjéherë për vete.

“E kam pëlqyer Arbenitën. Unë nuk i kam shkruar kurrë femrave, sepse gjithmonë më kanë shkruar dhe më kanë zénë vetë. Por Arbenita është femra e parë që kam pëlqyer dhe e kam bërë për vete. Jemi takuar në Shkup për herë të parë”, ka treguar Fero.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!