Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin me emrin, Diell.

Gjatë kësaj kohe moderatorja i është përkùshtuar totàlisht rrítjes së djalit dhe është ndàrë prej tij vetëm kur i është dashur të mérret me punë.

Pavàrësisht se ka kàluar 1 muaj nga lindja e djalit, Arbana duket se nuk ka vénë ré énde asnjé ndryshim në trupin e saj. Ajo ka treguar se vazhdon énde të ketë të njéjtin néps si më parë dhe ju ka kërkuar ndjékësve që ta ndihmojnë me këtë pròblem. Ajo ka pòstar fotot e disa biskotave në Instagram dhe ka treguar se nuk po ndàlet së ngréni.

“A ka ndònjë prej jush që bën màgji dhe të héq nga népsi këto?”, ka shkruar Osmani.

Më pas ajo ka treguar se vogëlushin e saj e ushqén me qumësht gjiri, por as kjo nuk e ka ndihmuar të bjérë nga pesha. Arbana ka publikuar një meme në story për të treguar gjéndjen e saj aktuale.

“Ushqýerja me gji do të ndihmojë të hùmbasësh peshë, thanë. Kilet e tepérta do làrgohen menjéherë, thanë”, shkruhet në memen ku një vajzë shfaqet duke ngrënë një tortë të madhe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!