Arbana Osmani u bë në tetor nënë për herë të dytë dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell.

Gjatë këtyre javëve moderatorja ka ndàrë me ndjékësit e saj foto, video e shumë detaje të tjera që lídhet me të qenurit nënë e dy çunave.

Por, prisni. Sepse Arbana ka në plan të bëhet sërish me një bebush. Ose të paktën kështu na ka lénë të kuptojmë. Po ashtu, ajo ka ndarë edhe një këshillë prindërimi. Doni të dini se si vepron Arbana kur nevríkoset me Jonin?

Numëron deri në 10 dhe kaq ishte. E gjitha kalon sa hap e mbyll sytë.

Ndërkohë, Arbana ka treguar se ka vuàjtur nga ànkthi dhe déprésioni, por nuk ka dhénë detaje.

E pyetur se me kë do donte të bashke prezantonte, Arbana është përgjigjur me Ardit Gjebrean ose Adi Krastën, pasi janë të preferuarit e saj që në fëmijëri

E si mund të mungonte Xhemi në pyetjet e ndjekësve të Arbanës.

Ajo ka treguar se debàtojnë vazhdimisht për mënyrën si i jep makinës, por ka shtùar se aktualisht e ka màrrë màlli shumë për të.

Arbana Osmani duket të jetë një nga personat që i mérr më me sportivitet se çdokush ato që disa persona shkruajnë në profilin e saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka darkuar me partnerin dhe kunatën e saj duke postuar edhe foto në Instagram.

Përtej pafund komenteve të bukura që ka marrë fotoja, një fanse ka shkruar “Je shéndoshur, zemër!”, koment ky që i ka rënë në sy edhe moderatores.

“E di. Kam bërë një beb si yll.”– ka shkruar ajo gjithë sportivitet.

Kujtojmë se më 19 tetor Arbana është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë Diellin.

Gjatë kësaj periudhe ajo i është përkushtuar familjes dhe dy djemve të saj, teksa në shkurt do rikthehet në ekran me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!