Ballina Magazina Dielli lindi, por Arbana ka një hàll dhe vendosi ta ndàjë me...

Dielli lindi, por Arbana ka një hàll dhe vendosi ta ndàjë me ne (FOTO)

Muajin e kaluar, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali, ndërsa Joni u bë me vëlla.

Arbana solli në jetë bebushin Diell, i cili i ka dhënë ngrohtësi e shkëlqím ditëve të tyre.

Pas lindjes së të voglit, pozat e Arbanës në rrjete sociale nuk kanë mùnguar, ndërsa moderatorja ka treguar se po përpíqet të rikthéhet në formë.arbanao

Mirëpo, duket se për moderatoren është tepër e vështírë t’i hùmbasë kilogramët e shtatzënisë dhe të héqë dorë nga ushqimi, ndàj ky është halli i saj më i madh pas lindjes!

Në një postim në InstaStory, Arbana ka përshkruar nëpërmjet një meme-je situatën e saj aktuale, duke iu lutur Zotit që tani e tutje të ketë néps vetëm për ujë.

“Unë pasi héngra gjysmën e tortës dje.”- shkroi moderatorja, e cila duket se do të ‘vùajë’ pak për t’u rikthýer në formë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!