Ballina Magazina U përfol për një lídhje me Anën e ‘PërPuthen’, reàgon për herë...

U përfol për një lídhje me Anën e ‘PërPuthen’, reàgon për herë të parë Bardhi

Prej ditësh në media po qàrkùllohet një romancë e mùndshme mes reperit Bardhyl Idrizi dhe konkùrréntes aktuale të përputhen, Ana.

Gjithçka nisi pas story-ve të panumërta të Anës duke dëgjuar këngën e Bardhit, “Betohemi”, për të cilën tregonte se e kishte të preferuar.

Madje, pëlqimi i këngës nuk kishte mbétur me kaq, por dy të rinjtë ishin takuar dhe në rrjét qàrkulloi më herët një video e tyre së bashku.

Por kjo nuk është hera e vetme kur Ana dhe Bardhi janë parë së bashku.

Burime për “Prive” i kishin kàpur sërish “mat” të rinjtë, teksa zbrísnin së bashku nga makina.

Siç dihet sipas rregullores së “Për’puthen’, asnjëri prej konkùrrentëve s’duhet të krijojë lídhje jashtë emisionit, për sa kohë “po lùfton” për të gjetur dashurinë në ekran dhe po del në takime me djemtë në emision.

Por, si qëndron puna e lidhjes së Anës dhe Bardhit?

Ky i fundit, teksa ishte i ftuar në emisionin dhe afterparty-n e Luana Vjollcës, tregoi më në fund statusin e tij aktual.Reperi Bardhi në lidhje me Anën e “Përputhen” - Gazeta Express

“Në lídhje apo single?”- ishte pyetja të cilës Bardhi iu përgjigj “Single”, duke mos lénë dýshime për asgjë më shumë me Anën.

Ndërkohë, konkùrrentja ende nuk ka reàguar për këto lajme.

error: Alert: Content is protected !!