Dyshja e famshme e showbiz-it, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, janë bekuar me dy fëmijë, një djalë të quajtur Joel dhe vajzën e quajtur Sia.

E marta e ka gjetur Amarda Toskën së bashku me të voglën e saj në mes të lojërave për t’u argëtuar së bashku. Ajo ka ndàrë në llogarinë e saj disa momente me Sian e cila duket se ka kaluar kohën me të mirë me mamin.

Megjithëse portretin e Joelit e kemi shparë shpesh, të rralla janë rastet kur Ami dhe Ermali na kanë treguar fytyrën e të ëmblës Sia.

Pavarësisht kësaj, në Instagram nuk mùngojnë pòzat e ëmbla të fëmijëve ndërsa sot Ami na ëmbëlsoi ditën me një foto së bashku me Sian.

Dy vajzat kanë shijuar rrezet e diellit teksa e vogla ka përqafuar të ëmën, ndërsa postimi është shoqëruar me fjalët:

“E bekuar”

Për pak, Sia do të mbushë 3 vjeçe dhe duket se i ka sjellë gëzim të madh familjes së tyre, pas gëzimit të parë, Joelit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!