Ballina Magazina Alfio 'llaston' Noah, Fatma e krítíkon publikisht kështu (FOTO)

Alfio ‘llaston’ Noah, Fatma e krítíkon publikisht kështu (FOTO)

Kanë kaluar rreth 10 muaj që kur prezantuesja më IN e ekraneve shqiptare Fatma Methasani dhe shefi më i njohur Alfio Rrotani u bënë prindër të një djali të cilin e pàgëzuan me emrin Noah.

Gjatë këtyre muajve ata na kanë treguar se të dy po e shijojnë shumë këtë ndryshim që i vogli ka sjellë në jetën e tyre, teksa herë pas here ndàjnë me ndjékësit foto të ndryshme nga momentet që kalojnë me të birin.

E nëse Fatma i mëson Noahs të vogël si të jetë një djalë i mirë, i kujdésshëm, i sjellshëm e 100 të mira, Alfio po e merr pak me të mira dhe po i tregon se rregullat janë bërë për tu thýer.

E këtë na e kanë vërtetuar edhe sot. Babi Alfio sikundér e dimë është shumë i fíksuar pas motorëve dhe këtë pëlqim duket se do ta kùltivojë edhe tek djali i tij.

Ai ka postuar në Instagram një foto ku shihen të dy në motor, teksa ka shkruar:

“Mamushi i mëson rregullat, babushi i mëson si t’i thýej ato!”alfio_rrotani

I menjéhershém ka qenë edhe reàgimi i mami Fatmës, e cila e ka “paràlajméruar” publíkisht duke shkruar me nota humori:

“Do fillojmë shpejt me dënímet më duket o babushi!”- ka qenë ky reàgimi i moderatores!

Epo, dakord jemi me Alfion, disa rregulla duhet të thýhen…apo jo?fatma_methasani

Kujtojmë se pak ditë më parë, në ditëlindjen e saj të 26, Fatma mori edhe pròpòzimin e shumëprítur për martesë nga Alfio.

Në një ambíent të jashtëm të mbùshur me pétale trëndafili dhe me një tortë gjigante, Alfio e ka pyetur Fatmën: “A do të martohesh me mua?”.

Ajo i është përgjigjur “Po” para të gjithë të pranishëmve në festë, të cilët duhet të fillojnë pak nga pak të përgatiten për dasmën e çiftit.fatma_methasani

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!