Ballina Magazina Albana Osmani habit me deklaratën e saj për Arbanën: Nuk kemi qenë...

Albana Osmani habit me deklaratën e saj për Arbanën: Nuk kemi qenë kurrë…

Arbana Osmani dhe Albana Osmani përveçse kanë krijuar gjithnjë “ngàtërrésa” te publiku për shkàk të mbiemrit të njëjtë dhe emrit të ngjàshëm, janë edhe dy nga moderatoret më të dashura për shqiptarët.

Prej mëse 10 vitesh ato kanë punuar së bashku në një televizion, Top Channel, megjithatë duket se kjo nuk ka ndíkuar aspàk në marrédhénien e tyre.

Pavàrësisht të gjithave dy prej figurave më emblématike të këtij televizioni nuk kanë asnjë lloj míqësie me njëra-tjetrën.

Ka qenë një deklàratë e bërë nga Albana Osmani në “Shiko kush luan” ajo që po bën xhíron e rrjetit.

Ditën e djeshme u publikua promoja e emisionit dhe pjesë e saj ishte edhe loja e “Paintball” që këtë herë është luajtur nga moderatorja.

Teksa shénjéstorn foton e Arbanës, ajo tregon se nuk ka patur kùrrë miqësi me të, duke shtuar se arsyen nuk e ka kuptuar asnjëherë:

S’ka pas kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjéherë pse, por…

Rikujtojmë se gjatë kohës kur Arbana prezantonte “Big brother”, Albana ka qenë prezantuese e “Big Brother Fan Club” por si duket as kjo nuk ka ndikuar në shoqërinë e tyre.

Madje, ato nuk e ndjékin njëra-tjetrën as në Instagram.

Duket se Albana ka thënë gjëra shumë píkante andàj na mbétet të présim mbrëmjen e sotme për ta parë të plotë emisionin. Ndonëse prej kohësh nuk e kemi parë në ekran, disa ditë më parë Albana Osmani tregoi se ajo ende nuk e ndjen veten larg televizionit. Arbana dhe Albana Osmani, cila është më e vjetër? – Epoka e Re

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!