Arbana Osmani dhe Albana Osmani përveçse kanë krijuar gjithnjë “ngàtërrésa” te publiku për shkàk të mbiemrit të njëjtë dhe emrit të ngjàshëm, janë edhe dy nga moderatoret më të dashura për shqiptarët.

Prej mëse 10 vitesh ato kanë punuar së bashku në një televizion, Top Channel, megjithatë duket se kjo nuk ka ndíkuar aspàk në marrédhénien e tyre.

Pavàrësisht të gjithave dy prej figurave më emblématike të këtij televizioni nuk kanë asnjë lloj míqësie me njëra-tjetrën.

Ka qenë një deklàratë e bërë nga Albana Osmani në “Shiko kush luan” ajo që po bën xhíron e rrjetit.

Ditën e djeshme u publikua promoja e emisionit dhe pjesë e saj ishte edhe loja e “Paintball” që këtë herë është luajtur nga moderatorja.

Teksa shénjéstorn foton e Arbanës, ajo tregon se nuk ka patur kùrrë miqësi me të, duke shtuar se arsyen nuk e ka kuptuar asnjëherë:

S’ka pas kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjéherë pse, por…

Rikujtojmë se gjatë kohës kur Arbana prezantonte “Big brother”, Albana ka qenë prezantuese e “Big Brother Fan Club” por si duket as kjo nuk ka ndikuar në shoqërinë e tyre.

Madje, ato nuk e ndjékin njëra-tjetrën as në Instagram.

Duket se Albana ka thënë gjëra shumë píkante andàj na mbétet të présim mbrëmjen e sotme për ta parë të plotë emisionin. Ndonëse prej kohësh nuk e kemi parë në ekran, disa ditë më parë Albana Osmani tregoi se ajo ende nuk e ndjen veten larg televizionit. Arbana dhe Albana Osmani, cila është më e vjetër? – Epoka e Re

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!