Ballina Magazina Tha se nuk kishte miqësi me Arbanën por Albana Osmani tregon diçka...

Tha se nuk kishte miqësi me Arbanën por Albana Osmani tregon diçka të pahijshme që i bëri Luana

Prej disa ditësh është bërë vírale ”deklàrata” e Albana Osmanit në emisionin “Shiko kush Luan”, e nuk ka pasur asnjéherë miqësi me Arbana Osmanin.

Albana Osmani ka treguar për emisionin e mëngjesit në televizionin ABC News, se i qëndron asaj që ka thënë, por në kuadër të shàkasë.

Gjithashtu, Albana ka thënë se shumë pjesë nga emisioni i Luana Vjollcës janë prérë, madje edhe një moment nga kjo deklàratë.“Ajo që thash që është plotësisht e vërtetë, nuk i héq as pikën dhe as présjen. Thjesht më vjen kéq që u hòq diçka nga fundi i programit, ku unë thash që programi më i mirë, që mùngon është ai imi, pastaj shtòva që po bëj shàka dhe humorin nuk do ta ndàj nga vetja ime se në fùnd të fundit kështu jam unë”.

“Por pas kësaj shtòva një koment se kush është emisioni më i mirë në Shqipëri dhe është Opinioni i Blendi Fevziut, sipas mendimit tim dhe mendimit të shqiptarëve”.

“Për efekt minutazhi ishte héqur. Nuk më erdhi kéq që kishin héqur Blendin se ai nuk ka névojë për élozhé, po nga që në fùnd shtòva se ishte një shàka”, u shpreh moderatorja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!