Ballina Magazina Nuk di të plaket! Fansja i kërkon sekretin, ja përgjigja epike e...

Nuk di të plaket! Fansja i kërkon sekretin, ja përgjigja epike e Adelina Ismajli (FOTO)

Adelina Ismaili ka vite që është pjesë e skénës shqiptare dhe gjithmonë është njohur si artistja që sjell risi e thýen tabu.

Së fùndmi ajo ka ndàre në Instagram një foto të saj, në të cilën shfàqet në formë perfekte fizike.

Adelina shihet e veshur me një fustan të zi, që i nxjérr në pah gjithë linjat dhe nuk kanë mùnguar komplimentet nga ndjékësit e saj.adelinaofficiel

Mirëpo komenti i njërës prej ndjékéseve i ka rënë në sy dhe këngëtares, sepse duket se nuk i ka prítur aspàk mirë.

“Adelin, sékreti yt që nuk plakesh hiç?”, e ka pyetur ndjékësja këngëtaren dhe ajo i ka kthýer një përgjigje epíke.

“Jam 40-vjeçare”, i është përgjigjur Adelina, duke nënkuptuar se është ende shumë e re.adelinaofficiel

Menjëherë kanë ardhur komente të tjera nga ndjékës të saj, që thonë se është në moshën më të mirë e se ajo do të ngélet gjithmonë e re edhe në shpirt.

Kujtojmë se së fundmi Adelina ka nisur një emision të saj, “Tetë a Tetë”, i cili ka në fokus intervistat me personazhe të ndryshëm shqiptarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!