Adelina Ismaili ka vite që është pjesë e skénës shqiptare dhe gjithmonë është njohur si artistja që sjell risi e thýen tabu.

Së fùndmi ajo ka ndàre në Instagram një foto të saj, në të cilën shfàqet në formë perfekte fizike.

Adelina shihet e veshur me një fustan të zi, që i nxjérr në pah gjithë linjat dhe nuk kanë mùnguar komplimentet nga ndjékësit e saj.adelinaofficiel

Mirëpo komenti i njërës prej ndjékéseve i ka rënë në sy dhe këngëtares, sepse duket se nuk i ka prítur aspàk mirë.

“Adelin, sékreti yt që nuk plakesh hiç?”, e ka pyetur ndjékësja këngëtaren dhe ajo i ka kthýer një përgjigje epíke.

“Jam 40-vjeçare”, i është përgjigjur Adelina, duke nënkuptuar se është ende shumë e re.adelinaofficiel

Menjëherë kanë ardhur komente të tjera nga ndjékës të saj, që thonë se është në moshën më të mirë e se ajo do të ngélet gjithmonë e re edhe në shpirt.

Kujtojmë se së fundmi Adelina ka nisur një emision të saj, “Tetë a Tetë”, i cili ka në fokus intervistat me personazhe të ndryshëm shqiptarë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!