Ballina Magazina Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, Diellin.

Mirpo, njëjë nga gjërat më të mira që di të bëjë Arbana Osmani është t’u japë përgjigje ndjékësve të saj.

Në një seri postimesh në Instagram Arbana ka treguar disa detaje mjàft intérésante që më parë nuk i dinim.

E pyetur nëse dëshiron dy fëmijë apo më shumë, moderatorja shkruan: “Me 3 bëhesh prind thonë!”

Kështu mësuam që çifti ka në plàn edhe një fëmijë tjetër.

Ndërkohë e pyetur nëse është e lehtë të bashkéjetosh me një personazh publik, ajo përgjigjet:

“Shumicën e kohës ta shpíf, besoj!”

Jo vetëm kaq, por moderatorja e njohur dha edhe një lajm të mirë për të gjithë ata që présin “Dua të të bëj të lumtur”.

Pyetjes nëse do rikthéhet në shkurt ajo i përgjigjet:

“Po, nuk e di si do orgànízohemí, por mezí po prés!”

Duket se lajme të mira présim tashmë prej Arbanës dhe skuadrës së saj të “Dua të të bëj të lumtur”.

“E ushqén me gjí apo me formulë bebin”, pyeti fansi/a, Arbana nuk hezítoj të i kthéjë përgjigje.

“Vetëm me gjí”, ishte përgjigjja e moderatores së njohur.

Mes disa rréfimeve rréth mëmësisë, jetës dhe karríerës, Arbana tregoi para pak minutash edhe diçka për të cilën nuk ka folur më parë.

E pyetur nëse kishte pérjétuar ndonjëherë ànkth, ajo u përgjigj:

“Oh, po! Ånkth, déprésion, déshpérim. Kam kërkuar ndihmë.”

Dikush i ka kërkuar një këshillë që t’i japë fòrcë për të vazhduar përpara dhe Arbana i ka këshilluar vetëm të kërkojë ndihmë.

Ndërsa për sa i pérket kërkesës së një ndjékéseje tjetër, për një libër që ta ndihmojë për të làrguar mendjen nga ànkthi dhe déprésioni, moderatorja ka postuar librin e David D.Burns

“Të ndihesh mirë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...