Ballina Uncategorised Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë.

Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka bërë ditën e sotme, me rastin e 28 nëntorit kur ka bërë edhe një urim publik në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shíhet e veshur me një fustan me motíve tradícíonale, si një shqipe e vërtetë, duke ímprovízuar edhe krahët e shqiponjës, sikundér mùnd ta shihni në foto.

“Një komb,një gjàk ,një flamur!”– ka shkruar këngëtarja krah fotos.

Postimi i saj ka entuzízmuar shumë fansat e sigurisht nuk kishte si t’i shpétonte mikut të saj të ngùshtë Ermal Mamaqi, i cili i lë gjithnjë komente epíke.

Këtë herë ai është màrrë me veshjen e saj, konkrétisht me krahët e shqiponjës që Elvana i kishte sjell mjaft bukur në këtë ‘look’.

“Elvana mos fluturo shumë. Jo se duket që të kanë dalë flatrat në kokë!”- ka shkruar aktori duke shkàktuar shumë të qeshura në rrjet.

Elvana ende nuk ka reàguar, por présim nga ajo një reàgim po kaq epík.

Elvana na ka mùnguar gjithë këto kohë, por javët e fundit flitet se ajo do vijë në një bashképunim me Mozzik.Ermal Mamaqi showed how much Elvana Gjata is paid at a concert?

Ende nuk ka detaje rréth këtij projekti apo rréth datës së publikimit por me réndësi është që diçka po gatuhet dhe ne nuk mùnd të ishim më të lumtur.

Kujtojmë se, Elvana u rikthýe në fùnd të muajit gusht në rrjetet sociale me disa foto, ku shfàqej e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Në të njëjtin vend u shfàq edhe një ndër DJ më të mirë ndërkombëtarë, Mahmut Orhan, projektet e të cilit kanë miliona klikime.

Dyshja na kanë lënë edhe më parë të kuptojmë se po përgatisin diçka së bashku e këto foto na i ngrítën dyshímet, por nuk ka ende asnjë të re.

Për herë të fundit këngëtaren e pamë në festivalin e RTSH ku debùtoi me këngën e saj “Me tana”, por ka rréth 10 muaj dhe këngëtarja nuk ka sjellë énde asnjé këngë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...