Ballina Magazina Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund...(FOTO)

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga më të veçàntat.

Ata janë përfolur shumë herë për ndàrje, e po aq herë kanë déshmuar se janë të lindur për njëri-tjetrin.Arbenita dhe Fero kapen mat së bashku në aeroport | Gazeta Lajm

Dyshja kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie e madje lídhjen e tyre e kanë çùar në një nivel tjetër.

Prive ka mësuar nga burime shumë të sigurta pranë çiftit se ata kanë kùrorëzùar dashurinë e tyre.Ride or die | Cute couples goals, Cute instagram pictures, Cute couples

Fero dhe Arbenita i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, por këtë gjë e dinë një rréth shumë i ngushtë i familjarëve e miqve të tyre.

Dyshja nuk kanë lénë asnjé shénjë për të dýshuar në lídhje me këtë gjë, sepse siç duket gjërat e réndésishme në jetë duan t’i jetojnë në prívatësi të plotë.

Vetëm disa muaj më parë, Fero dhe Arbenita u përfolën për ndàrje, por më pas i hòdhën pòshtë vetë fjalët përmes postimeve romantike.  Pin by Bushra.M on Albaninan Celebrities | Couples vibe, Cute couples, Cute  couples goals

Fero ka treguar më herët se është njohur me Arbenitën në rrjete sociale, ai i ka shkruar dhe më pas janë takuar në Shkup për herë të parë.

Ndryshe nga femrat e tjera, reperi ka rréfyer Arbenita e ka bërë menjéherë për vete.

“E kam pëlqyer Arbenitën. Unë nuk i kam shkruar kurrë femrave, sepse gjithmonë më kanë shkruar dhe më kanë zénë vetë. Por Arbenita është femra e parë që kam pëlqyer dhe e kam bërë për vete. Jemi takuar në Shkup për herë të parë”, ka treguar Fero.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...