Ballina Magazina Seriozisht e ka? Enca hap audicionet për të dashur në...'Instagram' (FOTO)

Seriozisht e ka? Enca hap audicionet për të dashur në…’Instagram’ (FOTO)

Nuk e prítëm këtë deklàratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka màrrë vëmendjen e të gjithëve me postímet e fundit në InstaStory.

Ajo po kërkon një të dashur të ri, të cilin ka ndërmend ta gjejë në Instagram.

Madje, ajo ia ka bërë fàre të lehtë të gjithë djemve, të cilët duhet vetëm t’i dërgojnë në inbox aplíkimin dhe arsyet pse gjithkush mendon se duhet të jetë i dashuri i saj.

Jo vetëm kaq, Encës i duhen edhe shokë të rinj të cilët gjithashtu do t’i gjejë në Instagram.

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplíkime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplíkime dhe arsye në mesazh.”- shkruan Enca.Enca po kërkon të dashur në rrjetet sociale, të gjithë

Nuk e dimë ç’po kurdís këngëtarja, mirëpo rikujtojmë faktin që Enca ka paràlàjmëruar se do të rikthéhet më fuqíshëm se kùrrë në muzikë, pas opérancíonit të vështírë që bëri në këmbë.

Pra kërkesat e saj mùnd të lídhen edhe me ndonjë projekt të ri.

Megjithatë, mbétet për t’u parë! E nisët mesazhin tuaj tek Enca?Enca po kërkon të dashur në rrjetet sociale, të gjithë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...