Ballina Magazina “U qyqja, kush e bëri këtë?!” Luana Vjollcëas i ndodh e paprítura...

“U qyqja, kush e bëri këtë?!” Luana Vjollcëas i ndodh e paprítura (FOTO)

Telàshet s’kanë të sòsur për Luana Vjollcën. Pas shkëlqímit të famës dhe suksésit të ekranit, autores dhe moderatores së “Shiko kush Luan” i ndodhim sítuata vërtet të fríkshme.

Pak ditë më parë, me fotot dhe videot e ndryshme, Luana na tregoi se gjéndej sërish në xhírime, por pa zbùluar se për çfarë bëhej fjalë. Ndërsa pas orëve të shumta në xhírime, Luana ka ndàrë një foto të makinës “Ferrari”, të godítur e të démtuar tek e gjithë pjesa përpara e saj.

“U qyqja, kush e bëri këtë?!”, ka shkruar moderatorja krah fotos së fundit. Deri më tani moderatorja nuk e ka treguar çfarë e ka bërë të punojë sërish deri në orët e vona, por tashmë këto angàzhime duhet të jenë kthýer në normalitet për Luanën, e cila ka zbùluar se dhe montazhi i ‘Shiko kush Luan’ i merr orë të tëra pune.

Moderatorja kishte zgjedhur të lëvizte me një “Ferrari” që ishte bërë còpë dhe të gjitha këto i ndàu me fansat nëpërmjet postimeve në “Instastory”.

Makinës së saj i ka ndodhur një incídent, pasi në foton që ajo publikoi, vihet re qartë që një person ka dashur t’i japë një mesazh pasi i ka thýer të gjithë xhamin e përparmë të “Ferrari-t”.

Ende nuk dihet nëse makina është e saj apo ka qenë pjesë e projektit të ri që moderatorja ka xhíruar.

Mbetet të présim detaje të tjera që ajo mùnd të ndàjë me ndjékësit, ndërkohë që kjo ngjarje pason atë të denòncímit që i bëri në Políci një djali që e përndíqte këmba-këmbës.

Kështu, moderatorja e mori seríozisht çështjen e sigurisë së jetës, pas dénoncímit që bëri ndàj një të riu për pérndjékje.

Vetëm Luana ndàu me ndjékësit në rrjetet sociale dy foto ku shihej në praninë e truprojës së saj, të cilit i kishte mbùluar portretin, ndërkohë që i hapte derën e makinës lùksoze.Luana Vjollca blen veturë superluksoze (Foto) - Telegrafi

Luana ishte një nga personazhet e shumtë publikë që dolën në shesh nën moton “Për fëmijërinë e vjédhur” dhe protestuan kùndër abùzímit të fëmijëve të mitur.

Ajo çfarë tërhòqi vëmendjen e të gjithëve ishte truproja që e shoqëronte Luanën ngado, duke e diférencuar kështu dukshëm nga personazhet e tjerë të famshëm.Luana Vjollca dështon keq, ja çka bën në makinë (Foto) - Periskopi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...