Ballina Magazina Një person i veçantë për Jul Dedën ka ditëlindjen, ai e uron...

Një person i veçantë për Jul Dedën ka ditëlindjen, ai e uron me fjalët më të ëmbla (FOTO)

Aktori i mirënjohur i humorit, Julian Deda, ka treguar gjithmonë se është tepër i lídhur me familjen e tij.

Në llogarinë e Julit në Instagram, përveç momenteve nga puna shohim shpesh edhe pòza me familjarët apo dedíkime të shumta për ta.

Lídhja e gjàkut është píka e tij e dòbët dhe këtë e ka treguar edhe sot, teksa i ka uruar ditëlindjen mbesës së tij, Emës.

Aktori ka ndàrë në profilin e tij një foto të vogëlushes lozonjare, të cilës i shpreh urimin më të ëmbël për ditëlindje.

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim.
U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort.”- shkruan Juli krahas fotos.

Çfarë bie në sy është fakti që mbesa e tij ka ngjashmëri të madhe me aktorin dhe duket se e gjithë familja ka trashëguar tiparet e bukura dhe sytë me ngjyrë që i kàrakterízojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...