Ballina Magazina Elita Rudi ndan me ne një video të Zërit dhe na e...

Elita Rudi ndan me ne një video të Zërit dhe na e zbukuroi mbrëmjen (VIDEO)

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndér çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët komentohen shpesh në media e rrjete sociale.

Ata s’e kanë aspàk pròblem të ndàjnë me ndjékësit thuajse çdo detaj të jetës së tyre të përditshme, ndàj fansat i “adhùrojnë” për thjeshtësinë dhe ngròhtësinë që çifti u fal.KJO FOTO DO T'JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju  (FOTO) – AlpeGossip

Shumë shpejt, i vogli i shtëpisë së tyre, Zëri, do të bëhet me motër pasi Elita është në prítje të émbël të fëmijës së dytë.

Megjithatë, Zëri vazhdon të mbétet lezeti i familjes pas të cilit janë të gjithë të dhénë.

Dedíkímet e Elitës për të birin janë nga më të ëmblat, siç është edhe ky i fundit.Elita Rudi dhe Zëri kombinohen në veshje, nënë e bir krejt firmato

“Melodia më e bukur e jetës”- shkruan moderatorja krahas videos së Zërit duke kënduar, i cili na kënaqi shpirtin sot!

Duket se muzíka po kthéhet në pasíonin e vogëlushit të cilin pse jo, në të ardhmen mùnd ta shohim në hapat e babit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...