Ballina Uncategorised Stresi gati për këngën e re, bashkon fòrcat me reperin e njohur...

Stresi gati për këngën e re, bashkon fòrcat me reperin e njohur (VIDEO)

Shumë shpejt, Stresi do të lànçojë albumin e tij “Archimed”, për të cilin po punon préj disa kohësh.

Albumi i tij do të përfshíjë bashképunime, njërin prej të cilëve e zbùloi vetëm pak orë më parë.

Stresi do të bëjë pjesë të “Archimed” reperin e njohur Çartani, emri i vërtetë i të cilit është Judovnik Boshnjaku.

Nëpërmjet një videoje në Instagram, djemtë na kanë paràlajméruar se një hit po vjen, ndàj duhet të bëhemi gati sepse vendi do të dígjet.

“Bashképunimi i shumëprítur” e quan Stresi këngën që ata po sjellin, e cila në fakt ka vònuar pak.

Mirëpo, ai ia hédh fàjin me shàka për vònesën Çartanit, duke treguar se ishte ky i fundit që kishte qenë këto kohë në Angli.

Nuk kemi ende një titull apo një datë publikimi, por présim t’i zbùlojmë sa më parë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...