Ballina Uncategorised 'Gangsta Family'! Ky është epiteti që Ledri therret Sarën dhe të bijën...

‘Gangsta Family’! Ky është epiteti që Ledri therret Sarën dhe të bijën (FOTO)

Ditët po kalojnë dhe Sara Hoxha po i afrohet pak nga pak fundit të shtatzënisë.

Prej pak javësh ajo dhe Ledri janë zhvéndosur në Gjermani, ku do vijë në jetë vajza e tyre.

Në shtetin gjerman ka jetuar edhe Sara para njohjes me Ledrin, teksa nuk dihet ende nëse ata do rikthéhen në Kosovë.

Disa muaj më parë teksa tregonte se si ishin njohur, Ledri tha për një intervistë se Sarën e thërret “Culi”.

Ky epitet u bë shumë i famshëm nga vetë fakti se është shumë special dhe “i personalizuar”.

Mirëpo, si duket ka edhe një epitet mjaft të bukur, tipik për reperin dhe besojmë se edhe ju e keni dëgjuar: My G.

Sara ka postuar një foto, ku shihet duke shijuar një briosh teksa të gjithë vëmendjen e ka marrë reperi me komentin e tij.

Për ata që nuk e dinë “My G” ka domethënien “Gangsteria ime” dhe përdoret mes shokëve të ngushtë.

Kujtojmë se me këtë epitet Ledri quan edhe vajzën e tij që ende nuk ka ardhur në jetë. Në këngën e tij “Si baba” dedikuar të bijës Ledri thotë:

Zemër ty t’kam shpirt. Princesha babit, ty t’kom G! Ty t’kom n’ekip

A ka më bukur? Një familje gangsterësh kaq e ëmbël!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...