Ballina Magazina Olsi Bylyku publikon këngën e re dhe qenka nam fare (VIDEO)

Olsi Bylyku publikon këngën e re dhe qenka nam fare (VIDEO)

Sikundër na kishte premtuar Olsi Bylyku ka publikuar pasditen e sotme këngën e tij të re.

Këtë herë ai vjen në bashkëpunim me artistin Engi, teksa projekti mban titullin “PPN”.

Kënga është ritmike, duke na rikthyer paksa atmosferën verore duke na fton të kërcejmë, sigurisht në shtëpi sepse kushtet e pandemisë nuk na e lejojnë festimin në lokale e vende të tjera.

Kjo këngë pason projektin veror të Olsit të titulluar ‘Diablo’ një këngë po ashtu super ritmike.

Ndërkohë, pak javë më parë, teksa ishte i ftuar në “Next” ai zbuloi se përveç këtij bashkëpunimi ka gati edhe një këngë tjetër, për të cilën nuk kemi ende detaje.

Prej tre javësh Olsi ka ardhur me emisionin e tij “Roped with Olsi” të trànsmetuar në kanalin e tij të You Tube.

Sigurisht, ky projekt karakterizohet nga humori dhe skeçet e tjera, teksa çdo javë orgànízohet një intervistë me një të ftuar, personazh publik.

Krah këtij projekti Olsi vjen çdo të shtunë në ekranin e televizorit me “Klanifornia”, duke dhuruar spektakël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...